Segregacja wewnątrz obiektów

Segregacja wewnątrz obiektów 

Segregacja to proces wieloetapowy, który każdy z nas powinien zaczynać już w domu czy biurze. W ESE ten aspekt zarządzania odpadami jest dla nas priorytetem, dlatego też proponujemy pojemniki, które pozwalają wdrażać i aktywnie uczestniczyć w postawie pro-środowiskowej. Nasza oferta zawiera wygodne, higieniczne i wszechstronne pojemniki, które zajmując minimum powierzchni, dają możliwość wygodnej, bezwysiłkowej segregacji. Pojemniki z naszej oferty są idealnym rozwiązaniem w różnych sytuacjach – ułatwiają sortowanie odpadów zarówno w warunkach prywatnych, jak i publicznych. Wdrażanie systemów segregacji we wszystkich obszarach życia codziennego ma charakter edukacyjny i pozwala na utrwalanie nawyków, które, mamy nadzieję, staną się naturalnym zachowaniem dla nas wszystkich. 

Nasza oferta obejmuje pojemniki zarówno w formie modułowej, jak i monolitowej – do wyboru w zależności od sytuacji wyjściowej i potrzeb. Pojemniki modułowe, takie jak Easymax, Triomix czy Quatromix pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni poprzez stacje, które możemy dobierać, dostawiać czy ustawiać jeden na drugim (Easymax). Monolityczna forma Duosort, Triosort, Campus Goool  czy Trioconcept gwarantuje natomiast optymalną formę i łatwość użytkowania zachęcającą do systematycznego selekcjonowania odpadów.

Sortowanie odpadów w domu, w biurze, ale i w przestrzeniach komercyjnych jest niezwykle proste. Celem naszej oferty jest kreowanie dobrych praktyk pro-środowiskowych, które powinny wprost przekładać się na naszą postawę wobec świata i natury.