AKCJA ZIMA 2017/2018

Zimowa aura sprzyja organizacji działań zwiększających bezpieczeństwo zarówno na drodze, jak i w ruchu pieszych. Wszelkie sposoby niwelowania poślizgu na każdym rodzaju dróg sprowadzają się zazwyczaj do tego, aby mieć pod ręką odpowiedne odpowiednie surowce.

Przechowywanie tego typu materiałów, tj. piasku, soli czy środków sypkich typu sorbent, wymaga odpowiedniego pojemnika. Taki zestaw plus dobra łopata to nieodzowne narzędzia  walki z niesprzyjającą, zimową aurą. W naszej ofercie znajdą Państwo wygodne i nowoczesne rozwiązania ułatwiające składowanie i stosowanie piasku oraz soli.

Dzięki solidnej konstrukcji nasze pojemniki na piasek AZR i AZG charakteryzują się wysoką odpornością nie tylko na uszkodzenia mechaniczne czy oddziaływanie czynników atmosferycznych, ale również na substancje chemiczne. Ergonomiczna forma pojemników ESE pozwala na wygodne magazynowanie piasku czy soli i bezproblemowe użytkowanie podczas trudnych warunków pogodowych. Skrzynie wykonane są w najnowszej technologii – z wykorzystaniem stabilizowanego UV, dzięki czemu pojemniki nie płowieją pod wpływem promieni słonecznych oraz nie korodują. Można je stosować w miejscach ruchu pieszych, na terenie przystanków, parkingów czy na stacjach benzynowych.

Skrzynie na piasek są z kolei produktami wielofunkcyjnymi – można wykorzystywać je również do przechowywania sorbentów i innych sypkich i stałych produktów, zarówno w zakładach produkcyjnych, firmach komunalnych, jak i indywidualnych gospodarstwach domowych. Pojemniki z łatwością można przewozić wózkami widłowymi, co pozwala na ich łatwy transport i magazynowanie. Po opróżnieniu, pojemniki można układać w wygodne stosy, dzięki czemu ich przechowywanie nie wiąże się z zajmowaniem dużych powierzchni.

Co prawda prawdziwa zima jeszcze przed nami, ale miejmy pewność, że jesteśmy do niej dobrze przygotowani!